Kolegové z brněnského simulačního centra navštívili naši fakultu

Když jsme byli v létě navštívit Masarykovu univerzitu v Brně, abychom si prohlédli nově otevřené simulační centrum, pozvali jsme jeho tým na oplátku zase do naší nově vznikající cvičné nemocnice.

A jsme rádi, že pan prof. MUDr. Petr Štourač, Ph.D., MBA nabídku přijal a i se svým týmem z brněnského simulačního centra za námi do Ostravy dorazil. Při společné prohlídce našeho simulačního centra se s námi brněnská návštěva podělila mimo jiné i o své postřehy z ostrého provozu a prozradila i pár zajímavých „vychytávek,“ které určitě rádi využijeme.

Ještě jednou děkujeme panu profesorovi i celému týmu brněnského simulačního centra za milou návštěvu a těšíme se na další spolupráci, až naše nové simulační centrum otevřeme.