Den otevřených dveří přilákal na SIMLEK stovky zájemců

Letošní Den otevřených dveří se nesl ve znamení historicky nejvyšší účasti z řad zájemců o studium na naší lékařské fakultě. Svůj podíl v tom bezesporu sehrálo i naše nově otevřené simulační centrum, které si mohli zájemci úplně poprvé veřejně prohlédnout a vyzkoušet si také některé simulátory.
Ještě před zahájením celé akce stála před simulačním centrem dlouhá fronta zájemců, která si se zájmem prohlédla nové prostory. A davy lidí proudily do našeho SIMLEKu až do podvečera.

Zájemci a snad i budoucí studenti lékařské fakulty byli doslova nadšení. Vyzkoušeli si řadu našich pacientských simulátorů, ať už na našem porodnickém sále nebo dětské jednotce intenzivní péče. A plno bylo také na urgentním příjmu, který zaplnili zájemci o studium zdravotnického záchranářství.

Všem děkujeme a těší nás, že je o naše simulační centrum tak obrovský zájem!

Napsat komentář

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*